Shes TV-n

Dërguesi i shpalljës

Shes TV-n firma LG 32inc, Tv-ja eshte ne gjndje te rregullt. Çmimi 100€

Shes usb

Dërguesi i shpalljës

Shes USB-i të pa përdorura. USB 4GB - 6 €, USB 8GB - 8 €, USB 16GB - 10 €, USB 32GB - 13 €

Shes Laptop ENVY

Dërguesi i shpalljës

Shes Laptop ENVY dv7, i7, 8GB, RAM, 1TB, HDD, 1000GB, procesori Intel-R Core-TM, i7-3630QM 2.4GHz 8 berthama, ram memory 8GB, kartelat grafike Intel-R, HD Graphics 4000 1792MB, NVIDIA GeForce GT 630M, 2043MB, hard disk 1TB,...

Shes PC

Dërguesi i shpalljës

Shes kompjuterin, monitorin kompjuteri eshte ne gjndje te rregullt, komplet komjuteri e ka çmimi 160€

Shes Printer Brother MFC-J6920DW

BesimHoxha

Shes printer fotokopje (all in one, Print, Scan, Fotocopy, Fax, Color per Format A4 dhe A3 ) firma Brother MFC-J6920DW i pershtatshem per studio te arkitektures dhe ndertimtaris si dhe per office. Prinsterin e shes...

Shes llaptopin firma Asus

Dërguesi i shpalljës

Shes llaptopin firma Asus core I5 7th Gen 8 GG, Ram 480 SSD, 620 Grapic, llaptobi eshte i perdoren vetem 2 jav shum i rujtur, çmimi i blerjes 580€ ka garancion 10 muja, qant, mouse,...