Shes Ndriçim

Dërguesi i shpalljës

Shesim NDRIÇIM per Televizion dhe Film • Te gjitha llojet • Super kualitet • Super oferte • Mbeshtetje nga ekipi jone ne perzgjedhje dhe pastaj

Shes Nintendo Wii

Bleon

Shes Nintendo Wii e ardhur nga Zvicra, nintendo eshte e kompletuar me te githa pajisjet tjera, adapterin , senzorin, kabllen konektuese dhe posedon nje cd me lojera te ndryshme si tenis, bowling, atletike, golf, baseball,...

Shes Laptop Lenovo ThinkPad

Dërguesi i shpalljës

Shes Laptop Lenovo ThinkPad Intel Core i7-4600M PRO, 16GB RAM, 240 GB SSD, HD+ 14, 16/9, 1280x720px, NVIDIA Optimus, Windows 10 Pro, Dual Core, dritë LED, ekran me diagonale 35.5cm, adapter. Çmimi 210€

Shes 10 kompjutera Gaming Pc

Dërguesi i shpalljës

Shes 10 kompjutera Gaming Pc, Core i7 gen 2, Ram 16 gb dd3, Ssd 240 gb, Grafik amd saphire nitro rx 390 x 4g ddr5. Pover 500w, 10 monitora samsung 24 inch full HD /...

Shes Sony PlayStation 3 /PS3, 200Gb

Dërguesi i shpalljës

Shes Sony PlayStation 3 /PS3, 200Gb ne gjendje te rregullt, 4 gjojstika, Sony kamere me 2 Sony move motion controllers, 16 loje te instaluara ne HDD Assassin's Creed IV, Black Flag, Battlefield 4, Blur, Disney...

She llaptop Lenovo

Dërguesi i shpalljës

Shes Laptop Lenovo Ideapad 100, Ram 4 GB, Memory 500 GB, Windows 10. Llaptobi eshte ne gjendje shume te rregullt. Çmimi 160€

Shes laptopin Asus X302LA,

Dërguesi i shpalljës

Shes laptopin Asus X302LA, baterin e mban deri ne 3 ore, madhesia 13.3inch / procesor Core i3 4030U 4x1.90 Ghz (Gjenerata 4). Ram 8 GB DDR3L, HDD: 500 GB, 7200rmp ose SSD 128 GB, Windows...