Shes mjalte

Dërguesi i shpalljës

Shes mjalit 100% origjinal prodhim ne Südtirol ITALI, posedojm dy lloje te mjaltes, Majlt nga lulet / Majlt i malit, çmimi sipas marrveshjes.

Bakllava me Porosi

Dërguesi i shpalljës

Pregadisim Bakllava me porosi ne Prishtinë dhe Fushë Kosovë .Bakllavat janë shumë te shijshme dhe bëhen ne kushte shtepiake shum te pasterta.

Shes mjalt origjinale

Dërguesi i shpalljës

Shes majlt origjinal 100% malit të livadhit të pishës dhe të bagremit, mjalta eshte e gatshme për çdo analiz, përdoret për çdo sezonë, mbron nga gripi , sheron kollën, shërben per frrymarjen, forcon imunitetin, permirson...

Ushqime me porosi

Dërguesi i shpalljës

Bejm ushqime me porosi gjellra, gatime te gjitha llojet e bakllava, tespishte, torte te gjitha llojet gjindemi ne Fush Kosove punojm me kontrat edhe me firma ndertimore.

Shes ajvar shtepie

Dërguesi i shpalljës

Shesim ajvar shtepiak . I pergaditur nga specat e pjekur , Gjindemi ne Krushe te Madhe, dergojm edhe me porosi .