Shes gomat C16

Dërguesi i shpalljes

Shes gomat C16 per rimorkio/prekolic te traktorit, per me shum informata na kontaktoni ne numer telfoni, çmimi sipas marrveshjes.

Shes Audi 3.0TDI, 204 Ps

Dërguesi i shpalljes

Shes Audi 3.0TDI, 204 Ps, viti i prodhimit 2013, Sline, Sline Karriga, Karriga lekur, sline timon, Navigation Sistem, Tempomat, nxemje karrigav, Dritat LED Xnon, sistem nxemjes me digitron prej shtepis, automatik, sport, xhama elektronik, pasqyret...

Shes Peugeot 308 dizel eco sistem,

Dërguesi i shpalljes

Shes Peugeot 308, 1.6 dizel eco sistem, 5 litra 100KM, viti i prodhimit 2011, ngjyra e bardhe, pronari i pare ne Kosove, 205.000KM te kaluara, 40.000KM te kaluar ne Kosove, vetura eshte e ardhur nga...

Shes VW Touran 2.0 TDI

Dërguesi i shpalljes

Shes VW Touran 2.0 TDI, viti i prodhimit 2017, manual, te kaluara 76.000KM, 7 ulse, vetura eshte e pa doganuar, çmimi 15.000€

Shes Mercedes A clas

Dërguesi i shpalljes

Shes Mercedes A Clas 168.Disel CDI, viti i prodhimit 1999, RKS deri ne muajin Shkurt 2022, central, Abs, Airbeg, dritare elektrike, Servo, Radio mp3, automjeti eshte ne gjendje shume te mir, i mirbajtur djith mon...

Shes VW Passat 2.0 TDI

Dërguesi i shpalljes

Shes VW Passat 2.0 TDI, viti i prodhimit 2011, ngjyra e zez, vetura ka timon Anglez, vetura eshte ne gjendje te rregullt, veturene shes per pjes, çmimi 3.600€

Shes Audi A4 2.7 dizel,

Dërguesi i shpalljes

Shes Audi A4 2.7 dizel, viti i prodhimit 2008, transmetusi automatik, xenon, dy parë goma, libër të servisit, regjistrim deri me datën 13.01.2022, vetura nuk është hipotekë dhe mund të përkthehet menjëherë, gjendja e veturës...

Shes Mercedes Benz 220

Dërguesi i shpalljes

Shes Mercedes Benz 220 paket AMG, viti i prodhimit 2007, regjistrimi i pare eshte me 01/2009, te kaluara 160.000KM, çmimi 10.000€ nuk bej nderrim.