Shes banesen 90.51m2 kati i -IV- / Prishtine

Mentor

Shes banesen 90.51m2 kati i -IV- rruga Hysen Terbeza mbrpa QKUK-s lajja Prishtina e re ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa pefundon ne Dhjetor 2022, çmimi 950€ i...

Jap me qira lokalin 50m2 kati i -I- / Prishtine

Lorik Idrizi

Jap me qira lokalin 50m2 kati i -I- Te parku (përmendorja) dhe varri i Ibrahim Rugoves afër udhëkryqit, ngjitur per restaurant Italian Pizza.lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine. Lokali ka 2(dy) hymje (lindje dhe perendim),...