Shes 3 banesa / Shengjin

Dërguesi i shpalljes

Shes 3 banesa afer RoyalPalace ne Shengjin. Banesat jane ndertim i ri dhe jane ne nje vend shume te pershtashem per banim, nje banes eshte ne katine perdhese kurse dy te tjerat jane ne katine...

Shes shtepin 465m2 me 8 ari truall / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Shes shtepin 465m2 me 8 ari truall lagjja Qëndresa/Veternik ne Prishtine. Shtepia posedon 5 dhoma gjumi secila dhome ka banjo dhe qasje ne ballkon, dhomë e dites me kaminë dhe pamje fantastike në kopsht, dhomë...

Shes 40 ari truall / Fushe Kosove

Dërguesi i shpalljes

Shes 40 ari truall ne Miradi e Poshtme ishdobrev Komuna e Fushe Kosoves. Toka posedon infrastruktur te plote si rruge, kanalizim, uje etje, toka eshte e pershtashme per ndertim te shtepive, toka posedon dokumentacion te...