Jap me qira garazhen

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira garazhen rruga Vicianumi lagjja Arberi ne Prishtine. Garazha posedon deren e hyrjes së përgjithshme në mënyrë automatike me komand, çmimi sipas marrveshjes.

Shes banesen 90m2 kati i -IX- / Prishtine

Uvejs

Shes banesen 90m2 kati i -IX- Lagjja e Spitalit ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, dhome dite me kuzhin, korridor, dy banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar komplet dhe eshte e gatshem per banim,...

Jap me qira banesen 80m2 kati i -VII- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira banesen 80m2 kati i -VII- mbrapa Teatrit Kombetar rruga Trin Smajli ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, dhome dite me kuzhin, koridor, banjo, ballkon, nxemje qendrore, ashensor, banesa eshte e mobiluar...