Edi Home / Dyer & Laminat

Dërguesi i shpalljes

EDI Company, ben shitjen dhe montimin e dyrev te brendshme, laminat ne ter teritorni e Kosoves, kemi mbi 100 lloj te dyrve, dyer te hymjeve, dyer te dhomave, dyer me xham, dyer pallma, Adresa rruga...

Shes 8 ari truall + lokale / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Shes 8 ari truall me lokale perdhes vetem me ndertim te vrazhde lagjja Kolovice ne Prishtine. Trualli posedon infrastrukturen si rruge, rrym, uje, internet, kanalizim, toka posedon edhe dokumentacione te rregullt, çmimi 120.000€

Jap me qira banesen 60m2 kati i -I- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira banesen 60m2 kati i -I- lagjja Taslixhe ne Prishtine. Banesa posedon dhome gjumi, dhome dite me kuzhin, korridor, banjo, ballkon, nxemje qendrore me rrym, banesa eshte e mobiluar dhe i plotesone kushtet...