Jap me qira banesen 85m2 kati i -I- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira banesen 85m2 kati i -I- rruga Dardania ne Fushe Kosove. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson kushtet per banim, çmimi 230€.

Kërkojë 3 bashkbanuse

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj 3 bashkbanuse ne kuader te baneses 68m2 kati i -XI- rruga Agim Ramadani ne qender te Prishtines. Banesa posedon dy dhoma gjumi, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson kushtet...

Shes banesen 72m2 kati i -III- / Fushe Kosove

Dërguesi i shpalljes

Shes banesen 72m2 kati i -III- rruga Dardania ne Fushe Kosove. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korridor, banjo, shpajz, ballkon, banesa eshte e mobiluar komplet me mobilje te reja, çmimi sipas marrveshjes.

Jap me qira banesen 50m2 kati i-V- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira banesen 50m2 kati i-V- lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine. Banesa posedon nje dhome gjumi, sallon me kuzhin, korridor, banjo, ballkon, ashensor, banesa eshte e mobiluar, banesa ka bodrum dhe garazh çmimi...