Jap me qira lokalin 50m2 kati i -I- / Prishtine

Lorik Idrizi

Jap me qira lokalin 50m2 kati i -I- Te parku (përmendorja) dhe varri i Ibrahim Rugoves afër udhëkryqit, ngjitur per restaurant Italian Pizza.lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine. Lokali ka 2(dy) hymje (lindje dhe perendim),...

Shes objektin 250m2 me 30 ari truall / Prishtine

Uvejs

Shes objektin 250m2 me 30 ari truall në Bërnicë të Epërme Komuna e Prishtines. Në parcelë është ndërtuar objekti me hapësirë prej 250m2 i destinuar per restaurant (gjysmë i përfunduar) me gjith infrastrukturen e nevojshme...

Shes banesen 92.5m2 kati i -I- / Peje

Dërguesi i shpalljes

Shes banesen 92.5m2 kati i -I- te rruga Mbreti Bardhi afer rruges kresore General Wesley Clark ne Peje. Banesa posedon dy dhoma gjumi, dhome dite me kuzhin, korridor, banjo, shpajz/papafingo, depo, nxemje qendrore me rrym,...