Shes shtepin+objektin 1350m2 / Prishtine

Kema

Shes shtepin+objektin 1350m2 Rr. Mbretresha Teut lagjja Tokbashqe ne Prishtine. Objektet: Hapsira afariste ka 1000m2 në dy etazhe me nga 500m2 ndersa shtepia ka 350m2 250m2 përdhesa dhe kati i shtëpisë ndersa 100m2 bodrumi dhe...

Shes 1.54 hektar toke/ Izniq - Deçan

Dërguesi i shpalljes

Shes 1.54 hektar toke te Livadhet e Gata - Zallina fshati Izniq komuna e Deçanit toka ndodhet ne nje vend te pershtashem per veprimtari te ndryshme. Me dokumentacion te rregullt. Çmimi sipas marrveshjes

Kerkoj bashkbanuse (f)

Dërguesi i shpalljes

Kerkojm bashekbanuse ne kuader te baneses 75m2 kati i -IV- te "slloveniasport" ne Prishtine banesa ka dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korridor, shpajz, ballkon, banjo, banesa ehte e mobiluar komplet.

Kërkoj banesë me qira

Dërguesi i shpalljes

Kërkoj banesë-garsonierë me qira, jemi 2-3 studentë, banesa duhet të jetë e mobiluar, dhomë gjumi, banjo, kuzhinë, lagjet e preferuara, Ulpianë, Aktash, Dardani, te "siriusi". Jem të gatshëm të paguajmë deri në 55€-60€ për person...