Kerkoj banes me qira

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj banes me qira per nje qift, lagjet e preferuara jane Ulpiana, Mati-1, Lagjja e Spitalit ne Prishtine. Paguaj deri 120€

Kerkoj bashkbanues

Hamdi

Kerkoj bashkbnues ne kuader te baneses 65m2 kati i -VI- ne qedner te Prishtines banesa ka dy dhoma kuzhin, banjo, banesa eshte e mobiluar komplet. Çmimi 35€ per person + shpenzimet.

Shes 5 ari truall / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Shes 5 ari truall afer shkolles fillore Zenel Hajdini Rr. Janian lagjja Kodra e Trimave ne Prishtine trualli ka infrastruktur te plote dhe vend i pershtshem per banim. Çmimi sipas marrveshjes.