Kerkoj bashkebanuse (f)

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj 3 bashkabnause ne kuader te shtepis 120m2 kati i -III- Lagjja e Spitalit ne Prishtine banesa ka dhome, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar komplet. Çmimi 50€ per person

Shes banesen 76m2 kati i -I- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Shes banesen 76m2 kati i -I- Rr.Zeki Shylemaja te 4Llullat ne Prishtine banesa ka dy dhoma gjumi, dhome dite me kuzhin, korridor, shpajz, banjo, banesa eshte e mobiluar dhe posedon flet poseduse.

Shes 50, 9, 6 ari toke / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Shes 50, 9, 6 ari toke lagjja Kolovic ne Prishtine traullai eshte ne nje vend te pershtshem per shum lloj veprimatri, trualli ka mundesi te ndahet ne 2, ari, 3ari, 6 ari, 9ari, çmimi 5.000€...

Jap me qira banesen 50m2 kati i -V- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira banesen 50m2 kati i -V- Bulevardi Deshmoret e Kombit ne qender te Prishtines banesa ka nje dhome gjumi, dhome dite, kuzhin, korridor, banjo, shpajz, nxemje qendrore, ballkon, banesa eshte e mobiluar dhe...