Kerkoj bashkebanuese (F)

Blerina

Kerkoj bashkbanuse (f) ne kuader te shtepis 90m2 nje katshe, afer Fakultetit te Edukimit ne Prishtine shtepia ka dhome, kuzhin, korridor, banjo, (tushkabin), uje24h, nxemje, pastruse, shtepia i ploteson kushtet perbanim. Çmimi 60€ per person...

Shes 1hektar e 40.8 ari toke / Kastriot

Dërguesi i shpalljes

Shes 1hektar e 40.8 ari toke 53 gjersi ne rrugen kryesore ne Mazgit - Kastriot toka posedon kanalizim, rryme, uje dhe dy hidrante te "iberlepencit", vend i pershtshem per shum lloj veprimatri. Çmimi 750€ /...

Kerkojm 2 bashkbanuese (f)

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj bashkebanuse ne kuader te baneses 60m2 kati i -III- te banesa 13-katshja objekti i dyt lagjja Mati-1 ne Prishtine banesa ka dhoem, kuzhn, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar. Perparsi kan femrat e...