Kerkoj bashkebanuse

Dërguesi i shpalljes

Kerkoj bashkebanuse ne kuader te baneses 75m2 kati i -IV- lagjja e Muhaxherve ne Prishtine banesa ka dy dhoma gjumi, korridor, banjo, ballkon eshte e mobiluar kompolet. Çmimi 40€ + shpenzimet.

Shes ose Jap me qira 3lokale / Gjakove

fitim

Jap me qira ose shes 3zyre 95m2+95m2+100m2 jane ne ndertesen e KEDS-it (ish KEK-ut). Zyret gjinden ne qender te qytetit te Gjakovës ne distanc prej 15 metra nga rruga kryesore. Munden te perdoren per shume...

Shes shtepin+objektin 1350m2 / Prishtine

Kema

Shes shtepin+objektin 1350m2 Rr. Mbretresha Teut lagjja Tokbashqe ne Prishtine. Objektet: Hapsira afariste ka 1000m2 në dy etazhe me nga 500m2 ndersa shtepia ka 350m2 250m2 përdhesa dhe kati i shtëpisë ndersa 100m2 bodrumi dhe...