Jap me qira banesen 50m2 kati i-V- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira banesen 50m2 kati i-V- lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine. Banesa posedon nje dhome gjumi, sallon me kuzhin, korridor, banjo, ballkon, ashensor, banesa eshte e mobiluar, banesa ka bodrum dhe garazh çmimi...

Shes fermen e pulave

Dërguesi i shpalljes

Shes fermen e pulave me 190ari toke ne Prapashticë Komuna e Prishtines. Ferma posedon objektin dhe fleten poseduse, çmimi sipas marrveshjs.

Shes banesen 50m2 kati i -V- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Shes banesen 50m2 kati i -V- lagjja Ulpian ne Prishtine. Banesa posedon dhome, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, nxemje qendrore, banesa eshte e mobiluiar, banesa posedon edhe parking te mjaftushem, çmimi 1.400€/m2

Shes 60 ari toke / Mitrovice

Dërguesi i shpalljes

Shes 60 ari toke ne periferi te qytetit ne Vaganic / Mitrovice. Toka eshte afer rruges se asfaltuar dhe ne perfundim te toges ka uje, toka eshte ne nje vend shume te pershtashem per banim...