Shes objektin 250m2 me 30 ari truall / Prishtine

Uvejs

Shes objektin 250m2 me 30 ari truall në Bërnicë të Epërme Komuna e Prishtines. Në parcelë është ndërtuar objekti me hapësirë prej 250m2 i destinuar per restaurant (gjysmë i përfunduar) me gjith infrastrukturen e nevojshme...

Shes banesen 92.5m2 kati i -I- / Peje

Dërguesi i shpalljes

Shes banesen 92.5m2 kati i -I- te rruga Mbreti Bardhi afer rruges kresore General Wesley Clark ne Peje. Banesa posedon dy dhoma gjumi, dhome dite me kuzhin, korridor, banjo, shpajz/papafingo, depo, nxemje qendrore me rrym,...

Jap me qira banesen 85m2 kati i -I- / Prishtine

Dërguesi i shpalljes

Jap me qira banesen 85m2 kati i -I- rruga Dardania ne Fushe Kosove. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson kushtet per banim, çmimi 230€.

Shes banesen 72m2 kati i -III- / Fushe Kosove

Dërguesi i shpalljes

Shes banesen 72m2 kati i -III- rruga Dardania ne Fushe Kosove. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korridor, banjo, shpajz, ballkon, banesa eshte e mobiluar komplet me mobilje te reja, çmimi sipas marrveshjes.