Jap me qira banesen 32m2 kati -I- / Prishtine
921

Përmbajtja

Jap me qira banesen 32m2 kati -I- afer furres "qermi2" lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine banesa ka nje dhome gjumi, nje dhome dite, kuzhine, banjo, korridor, ballkon. Banesa ka ngrohje qendrore me Termokos. Çmimi 200€ dhe qirramaresi obligohet ti paguaj shpenzimet e rrymes, ujit, mbeturinave dhe ngrohjes qendrore. / nol.cena@hotmail.com