Ofroj pune / punetore-femra
139

Përmbajtja

Studio Flora ofron pune per nje puntore me pervoj pune dhe praktikante, ne ofrojm kushte te mira pune, orari dhe pagesa me marrveshjes. Te interesuarat per me shum informacione rreth punes te kontaktojne ne numer telfoni. Adresa rruga Muahrrem Fejza lagjja Mati-1 ne Prishtine.