Jap me qira banesen 40m2 kati i -IV- / Prishtine
83

Përmbajtja

Jap me qira banesen 40m2 kati i -IV- afer ambulances/Rruga B lagjja Bregu i Diellit ne Prishtine. Banesa posedon nje dhome gjumi, dhome dite me kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa nuk ka ashensor dhe eshte me tulla te kuqe, çmimi sipas marrveshjes