Shes VW Pasat 2.0 TDI
110

Përmbajtja

Shes VW Pasat 2.0 TDI, viti i prodhimit 2012, te kaluara i ka 283.000KM, senzora te parkimit para dhe mbrapa, dritat double xenon, start-stop, autohold, sistemi i muzikes cd, sd kartele dhe usb. Fellnet 16, ne çmim perfshihen edhe gomat e dimrit. Vetura eshte ne gjendje te jashtezakonshme, ne muajin Maj/2023 ia kam ndrru dhembezorin, servisin me vaj e filtera ne Korrik/2023 te deshmuara te gjitha permes librit te servisit, çmimi 9.000€.