Ofroj pune / Kamarier
172

Përmbajtja

Restaurant Del Posto ofron pune per kamarier, ne ofrojm kushte te mira pune, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, te interesuarit per me shum informacione rreth punes te kontaktojne ne numer telefoni. Adresa Rruga C ne Prishtine.