Ofroj pune
137

Përmbajtja

Embeltore Sweet Time ofron pune per shankiste/kamariere, kushtet e punes jane te mira, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, te interesuarat per me shum informacione rreth punes te kontaktojne ne numer telfoni. Adresa rruga Jakove Xoxa mbrapa Rruges B ne Prishtine.