Shes Mercedes B220 Facelift 4Mation Diesel
555

Përmbajtja

Shes Mercedes B220 Facelift 4Mation Diesel, viti i prodhimit 2015, vetura eshte e ardhuer nga Zvicrra dhe eshte regjistruar me daten 02/11/2022 dhe posedon regjistrim der ne 02/11/2023 eshte me tabela RKS, vetura posedon fellne te modelit AMG origjinal, si ne foto, vetura eshte FullExtra, nderrim nuk bej.