Ofroj pune
167

Përmbajtja

Brook Cafe ofron pune per shankist e kamarier, kushtet e punes jane te mira, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, te interesuarit per me shum informacione rreth punes te kontaktojne ne numer telfoni. Adresa afer rrethit te Ismetit rruges per Fushe Kosove Prishtine.