Ofroj pune
59

Përmbajtja

Furra Santea ofron pune per nje punetore shitese ne furre, orari dhe pagesa sipas marrveshjes, per me shum informata na kontaktoni ne numer telfoni, Adresa lagjja Dardani ne Prishtine.