Shes banesen 89 m2 kati i -V- / Prishtine
96

Përmbajtja

Shitet banesa e cila gjendet afër Spitalit Amerikan te rruga A,rrethit te spitalit dhe ka 89 m2 ku përfshihen:
Salloni i madh me kuzhine.
dy dhoma te fjetjes,
Banjo,
Korridori i madh ,
WC,
Ballkoni.
Objekti posedon 2 lifte , hapësira te gjelberta , parkingje për vetura.
Banesa përfundon ne fund te vitit 2021.
Banesa gjendet ne katin e 5 .
Çmimi 850 euro.
Kontakt: 044 202 205 (Viber/WhatsApp)