Shes banesen 113.8m2 kati i -V- / Fushe Kosove
273

Përmbajtja

Shes banesen 113.8m2 kati i -V- rruga Kuvendi i Lezhes ne Fushe Kosove. Banesa posedon 3 dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korrdior, 2 banjo, depo, ballkon, nxemje qendrore, banesa eshte e mobiluar komplet dhe eshte e pershatshem per banim, ne çmimim perfshihen edhe mobiljet.