Shes kuzhinen
122

Përmbajtja

Shes kuzhinen komplet me shporet elektrik dhe frigoriferin prodhim i gorenjes, shporeti eshte i perdorur vetme dy muaj, frigoriferi eshte i perdorur ne gjendje te rreullt, çmimi me marrveshje, Adresa Mitrovice.