Ofroj pune
168

Përmbajtja

Albanian Beauty ofron pune per punëtore manikyr, pedikyr, estetiste, masazhere, kandidatet e interesuara te kontaktojn ne numer telefonit, kushtet e punes jane shume te mira dokumentacioni i rregullt, orari dhe pagesa sipas marrveshje, Adresa rruga Rexhep Luci ne qender te Prishtines. 045801896.