Shes banesen 85m2 kati i -X- / Prishtine
405

Përmbajtja

Shes banesen 85m2 kati i -X- Kuall 2 lagjja Kalabri ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korrdior, banjo, ballkon, banesa eshte e renovuar dizajanura ne menyren moderne dhe e shes me mobilje, çmimi 930€/m2