Jap me qira banesen 130m2 kati i -I- / Prishtine
428

Përmbajtja

Jap me qira banesen 130m2 kati i -I- rruga Emrush Miftari nr99 lagjja Velani ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoam gjumi, sallon me kuzhin, korrdior, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar komplet, banesa ka hyrje te veqant, çmimi 250€ ne çmimi jane te perfshira nxemjet, uji dhe mebturinat, kurse rryma eshte jasht çmimi.