Jap me qira katin e shtepis me hyrje te veqant 90m2 / Prishtine
23

Përmbajtja

Jap me qira katin e shtepis me hyrje te veqant 90m2 afer restorant lagjja Kalabri - Emshir ne Prishtine shtepia posedon dy dhoma gjumi, nje kuzhine me sallon, dy korridore, nje banjo. Eshte ne gjendje shume te mire dhe e gatshme per banim. Ka parking per veture, nxemje qendrore dhe gjithashtu mundesi per kabllovik, çmimi 120€ / 049 102 398 ose 044 213 870.