Jap me qira banesen 110m2 kati i -V- / Prishtine
1683

Përmbajtja

Jap me qira banesen 110m2 kati i -V- lagjja Emshir/Kalabri ne Prishtine. Banesa posedon 3 dhoma gjumi, kuzhin, korrdior, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar komplet dhe i ploteson kushtet per banim, çmimi per student eshte 350€ kurse per familjar eshte i diskutushe, depoziti eshte i obliguar, pgesen e qiras keni mundesi ta paguani edhe me pjes/rata.