Jap me qira banesen/garsoniere 40m2 kati i -V- / Prishtine
313

Përmbajtja

Jap me qira banesen/garsoniere 40m2 kati i -V- Rr. Tring Smaili ne qedner te Prishtines banesa posedon nje dhome dite, kuzhine, korridor, banjo, ballkon, shpajz, uje 24h, rryme 24h, banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar, Çmimi 300€.