Jap me qira banesen 40m2 kati i -IV- / Prishtine
69

Përmbajtja

Jap me qira banesen 40m2 kati i -IV- lagjja Ulpian ne Prishtine. Banesa posedon dhoem, kuzhin, korridor, banjo, ballkon, banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson kushtet per banim, banesa eshte e pershtshem per 4 persona, çmimi sipas marrveshj