Shes banesen 118m2 kati i -IV- / Prishtine, çmimi 60.500€
1048

Përmbajtja

Shes banesen 118m2 kati i -IV- rruga Bedri Shala nr80/100 lagjja bregu i Diellit ne Prishtine. Banesa posedon 3 dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korridor, banjo, ballkon, shpajz, banesa posedon edhe garazh per vetur dhe parging per vetura, Çmimi 60.500€