Jap me qira banesen 70m2 kati i -I- / Prishtine
212

Përmbajtja

Jap me qira banesen 70m2 kati i -I- lagjja Qender ne Prsihtine. Banesa posedon nje dhome gjumi, sallon me kuzhin, korridor, banjo, nxemje qendrore, ashensor, banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson kushtet per banim. Çmimi 300€.