Shes VW Passat 2.0 TDI 140PS
43

Përmbajtja

Shes VW Passat 2.0 TDI 140PS, viti i prodhimit 2007, seria highline, ulset me lekure, rregullimi i ulseve me pulla, ulset me nxemje perpara dhe mberapa, Auto hold sistem, pulla ne timon, navigacion te madh, dritat xenon bi xenon dhe me robot, kuke per terheqje, libra te servisit, rrypin dhembezor te ndruar, posedon 2 çelsa, fellne 18/she me goma te reja, vetura eshet shume e ruajtur. Çmimi sipas marrveshjes. 049764264