Shes WV Cady 1.9 TDI
87

Përmbajtja

Shes WV Cady 1.9 TDI, viti i prodhimit 2006, dritare dhe pasqyra elektrike, Ac klim. esp. karrike me nxemje. partiko filter. central nga larg, fellne. goma te reja te dimrit, kuk per rimorkio, Vetura esht ne gjendje te rregullt e gatshme per qfardo lloj pune, dogan dhe homologim nuk e ka te kryer.