Jap me qira banesen/zyren 60m2 kati i -I- / Prishtine
267

Përmbajtja

Jap me qira banesen/zyren 60m2 kati i -I- perbal policis/92 ne qender te Prishtines. Banesa posedon 3 dhoma, kuzhin, korridor, banjo, nxemje qendrore, banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per shum lloj veprimatri biznesi, Çmimi sipas marrveshjes.