Shes motorrin
232

Përmbajtja

Shes motorrin, viti i prodhimit 2006, i ardhur nga Amerika, ne gjendje te rregullt, motorri e ka doganen e paguar 1560€, nuk ka homologim dhe regjistrim , çmimi 6.300€ i padiskutushem dhe nuk bej nderrim.