Jap me qira banesen 50m2 kati i -IV- / Prishtine
214

Përmbajtja

Jap me qira banesen 50m2 kati i -IV- lagjja Ulpian ne Prishtine. Bnaesa posedon dheom gjumi, paradhome me kuzhin, korrdior, banjo, ballkon.
Banesa eshte e mobiluar dhe e perhsthem per 5 persona. Çmimi sipas marrveshjes.