Jap me qira banesen 47m2 me dy njesi kati i -IV- / Prishtine
355

Përmbajtja

Jap me qira banesen 47m2 me dy njesi kati i -IV- lagjja Ulpian ne Prishtine. Banesa posedon dhome, kuzhin, korridor, banjo, ballkon. Bnaesa eshte e mobiluar komplet dhe i ploteson kushtet per banim. Çmimi 240€ shpenzimet komunale paguhen nga pronari, vetem rryma paguhet.