Jap me qira banesen 55m2 kati i -III- / Prishtine
297

Përmbajtja

Jap me qira banesen 55m2 kati i -III- afer Teatrit Kombetar ne qender te Prsihtines. Banesa posedon dhome gjumi, sallon me kuzhin, korrdior, banjo, ballkon, nxemje me rrym. Banesa eshte e mobiluar dhe i ploteson kushtet per banim ne çmimi jane te perfshira uji, mbeturinat, interneti dhe mirmbajtja. Çmimi 300€