Ofroj pune
236

Përmbajtja

Seasons By Otium ofron pune per kamarier / kamariere me pervoje pune. Orari dhe pagesa me marrveshje. Te interesuarit/et te lajmerohen ne numrin e telefonit. Adresa Rr Fazli Grajqevci nr 55 ne Prishtine