Jap me qira banesne 40m2 kati i -IV- / Prishtine
518

Përmbajtja

Jap me qira banesne 40m2 kati i -IV- lagjja Ulpian ne Prishtine. Banesa posedon nje dhome gjumi, sallon me kuzhin, korridor, banjo, shpajz,nxemje te termokosit. Bnaesa eshte e mobiliuar dhe i ploteson kushtet per banim. Çmimi 250€