Jap me qira banesen 60m2 kati i -III- / Prishtine
140

Përmbajtja

Jap me qira banesen 60m2 kati i -III- lagjja Ulpian ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon, kuzhin, korrdior, banjo, nxemje qednore, dy ballkona. Bnaesa eshte e mobiluar dhe i ploteson kushtet per banim. Çmimi sipas marrveshjes.