Jap me qira banesen 75m2 kati i -II-/ Prishtine
482

Përmbajtja

Jap me qira banesen 75m2 kati i -II- lagjja Arberi ne Prishtine. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon me kuzhin, korrdior, banjo, ballkon, nxemje qendrore me rrym. Bnesa eshte e mobiluar komplet dhe i ploteson kushtet per banim. Çmimi sipas marrveshjes.