Ofroj pune
822

Përmbajtja

Caffe Art ofron pune per kamarier me pervoj pune dhe ndihmes kamarier, kuzhinjer, orari dhe pagesa me marrveshje. Adresa mbrapa Teatrit Kombetar ne Prishtine.